Kilka słow o nas
Nasza firma powstała w 1989 roku.
Zajmujemy się skupem, sprzedażą oraz serwisem pogwarancyjnym telefonów komórkowych i tabletów.
Branża telefonów komórkowych to nasza pasja, co w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem sprawia, że sprzedawane produkty oraz usługi spełniają Państwa najwyższe wymagania.
Jesteśmy do Waszej dyspozycji w 6-ciu lokalizacjach na terenie Leszna oraz Gostynia (Woj. Wielkopolskie).
Sprzedaż telefonów komórkowych
Skupem i sprzedażą telefonów komórkowych zajmujemy się od chwili pojawienia się ich w Polsce jako pierwsza firma w Lesznie.
W naszych punktach sprzedaży zawsze mamy dla Państwa czas - w każdej placówce pracują osoby kompetentne, które służą radą i pomocą przy wyborze oferowanego produktu.
Wiemy o telefonach wszystko i pragniemy dzielić się tą wiedzą!
W ciągłej sprzedaży oferujemy telefony nowe oraz używane. Zapraszamy do naszych sklepów i na aukcje allegro.
Sprzedaż akcesoriów GSM
Współpracujemy z największymi dystrybutorami akcesoriów GSM, dlatego naszym klientom oferujemy tylko i wyłącznie najlepsze oraz najtańsze rozwiązania na rynku. Nieustannie dbamy o jakość oraz o stałe powiększanie liczby oferowanych produktów.
Posiadamy w sprzedaży wytrzymałe oraz eleganckie etui, ładowarki, kable USB, uchwyty samochodowe, słuchawki BT, zestawy głośnomówiące, przenośne głośniki i mnóstwo innych gadżetów i akcesoriów.
Mamy wszystko to, czego potrzebujesz do swojego telefonu!
Skup telefonów komórkowych
Skupem telefonów komórkowych zajmujemy się od chwili pojawienia się ich w Polsce jako pierwsza firma w Lesznie - oferujemy najwyższe ceny skupu w Lesznie. Gotówkę wypłacamy "od ręki" !
Skup telefonów komórkowych od Klientów pozwala nam utrzymać duży wybór i konkurencyjne ceny. Zapraszamy do współpracy!
Serwis telefonów komórkowych i tabletów
Równolegle ze sprzedażą akcesorii i telefonów komórkowych oferujemy usługi serwisowe.
Posiadamy specjalistyczny sprzęt, wykwalifikowaną kadrę specjalistów i wieloletnie doświadczenie w naprawie sprzętu GSM. Służymy radą i pomocą tym, którzy mają problem ze swoim urządzeniem.
Naprawa telefonu, zbita szybka, simlock, zawilgocenie, wadliwe oprogramowanie, etc. - skontaktuj się z nami, a rozwiążemy Twój problem!
Zapraszamy do CENTRUM SERWISOWEGO przy ulicy Bolesława Chrobrego 44 w Lesznie lub do dowolnej placówki sprzedaży gsmLeszno.pl